هرمکس

سوخت موشک پر شتاب پیج شما!

 • سوالات متداول


 • در اینجا تعدادی از سوالات متداولی که برای شما کاربران عزیز پیش آمده را مطرح و به آن پاسخ گفته ایم .

   

  آیا فالوور هایی که توسط سایت های فالوور به پیج اینستاگرام ما جذب میشوند پس از مدتی پاک میشوند؟

  خیر – فالوورهای دریافتی در پیج شما باقی میمانند درصد بسیار کمی ریزش طبیعی هست که به همین علت در تمامی سفارش ها بیش از آنچه شما سفارش داده اید فالوور دریافت خواهید کرد.

   

  محتوای پیج من خصوصی است و تمایل دارم پیج همیشه بسته(قفل) باشد. آیا میتوانم با پیج پرایوت از بسته ها خرید کنم؟

  خیر – لازمه انجام تمامی سفارشات اینستاگرام در تمامی وب سایت ها این است که پیج تان در حالت عمومی با پابلیک باشد. بعد از انجام سفارش میتوانید مجددا پیج تان را خصوصی کنید.

   

  چرا باید به وب سایت هرمکس اعتماد کنم؟

  تیم هرمکس بیش از ۵ سال است که در حوزه خدمات دهی بر بستر شبکه های اجتماعی فعالیت میکند و همواره مورد توجه کاربران زیادی بوده است. همچنین یکی از مزیت های هرمکس داشتن درگاه مستقیم بانکی می باشد. همانطور که میدانید تنها وب سایت هایی دارای درگاه مستقیم می باشند که هویت گردانندگان سایت و خدماتی که ارائه میدهند برای مراجع ذیصلاح احراز شده باشد.

   

  آیا میتوانم برای تمام پست های پیجم سفارش لایک یا کامنت یا ویو ثبت کنم؟

  هر بسته سفارشی که در سایت مشاهده میکنید مربوط به یک پست شما می باشد یعنی با هر سفارش میتوانید به یک پستتان لایک یا کامنت و… ارسال کنید. در پنل کاربری میتوانید برای سایر پست هایتان را نیز سفارش ثبت کنید.

   

  آیا فالوور یا ممبر ها واقعی هستند؟

  از دید اینستاگرام یا تلگرام بله این ممبر ها یا فالوور ها واقعی هستند چون به محض تشخیص واقعی نبودن بصورت کامل توسط اینستاگرام یا تلگرام حذف میشوند. اما از لحاظ اینکه فالوور ها یا ممبر ها در پیج یا کانال شما فعالیت داشته باشند، خیر به اینصورت نیست. در واقع فالوور ها و ممبر ها فعال نیستند و فالوور یا ممبر فعال تنها از طریق تبلیغات قابل جذب است و به غیر از این روش هیچ روش دیگری برای افزایش فالوور و ممبر فعال وجود ندارد.

   

  آیا خرید از هرمکس باعث بلاک شدن پیج می شود؟

  خیر – هرمکس با بهره گیری از به روز ترین روش های ارسال فالوور منطبق با جدیدترین الگوریتم های اینستاگرام  این اطمینان را به شما میدهد که هیچ گونه بلاکی روی پیج شما ایجاد نشود.

   

  آیا برای ثبت سفارش باید رمز عبور پیج را در اختیار سایت بگذاریم؟

  خیر در هیچ یک از خدمات هرمکس هیچ نیازی به رمز عبور پیج تان نیست. تنها کافیست پیج خود را در حالت public یا عمومی بگذارید یعنی پیج تان باز باشد. پیج های پرایوت یا بسته به هیچ عنوان نمیتوان سفارشی روی آن ها ثبت کرد و مسئولیت عدم رعایت این موضوع بر عهده کاربر می باشد.

0