هرمکس

سوخت موشک پر شتاب پیج شما!

 • قوانین و مقررات


 • ۱- تمامی اصول و رویه وب‏‌سایت هرمکس مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

  ۲- ورود هر کاربر به وب‏‌سایت هرمکس زمان استفاده از خدمات ارائه شده، به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات از سوی او است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین سایت از سوی کاربر است.

  ۳- خریدار موظف است صفحه اینستاگرام مورد نظرش برای سفارش را از زمان ثبت سفارش از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

  ۴- خریدار موظف است از زمان ثبت تا زمان تحویل سفارش، از طریق دیگر اقدام به افزایش فالوور ، لایک و یا بازدید ننماید؛ در غیر این صورت هرمکس مختار است تمام آن فالوور ، لایک و یا بازدید را جزء پکیج سفارش داده شده خریدار محاسبه نماید.

  ۵- تنها افراد بالای ۱۸ سال امکان استفاده از خدمات سایت را دارا می باشند.

  ۶- روش ارتباطی مستند خریدار با هرمکس، شماره موبایل مندرج در سایت و واتس آپ همان شماره می باشد.

  ۷- درخواست خریدار با آدرس ایمیل و شماره موبایل به غیر از آنچه در فرم ثبت سفارش درج کرده است، از سوی هرمکس رسمیت ندارد و مورد قبول واقع نمی شود. لذا خریدار در زمان ثبت سفارش میبایست از صحت درج اطلاعات خود اطمینان حاصل نماید.

  ۸- هرمکس از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع و یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند معذور است.

  ۹- کاربران باید در زمان ثبت سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب اشتباه در انجام سفارش برعهده خریدار می باشد.

  10- کلیه سرویس هایی که در جداول اطلاع داده شده که جبران ریزش دارند، تنها تا یک ماه بعد از تاریخ ثبت سفارش این جبران ریزش صورت میگیرد و بعد از این تاریخ هرمکس هیچگونه تعهدی بابت ریزش دیگر نخواهد داشت.

  ۱1- پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره تراکنش اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود و در آخرین صفحه مراحل سفارش برای خریدار نمایش داده میشود. خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را حفظ نماید.

  ۱2- در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و مبلغ عودت داده نمی شود.

0